facebook

Aktuality

OKRESNÉ RIADITEĽSTVO PZ V STAREJ ĽUBOVNI - Žiadosť o zverejnenie informácií

 22.03.2013

Žiadosť o zverejnenie informácií,

          V súvislosti s trestnou činnosťou krádeží vlámaním do osobných motorových vozidiel Vás žiadame o zverejnenie nasledovných informácií prostredníctvom miestnych rozhlasov:

         V uplynulom období dochádza v regióne okresu Stará Ľubovňa k zvýšenému nápadu trestnej činností krádeží vlámaním do osobných motorových vozidiel. Z tohto dôvodu sa Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Starej Ľubovni obracia na širokú verejnosť s prosbou o zvýšenú pozornosť a ostražitosť vo vzťahu k svojmu okoliu v záujme eliminácie a prevencie tejto protispoločenskej činnosti. Predchádzanie a objasňovanie tohto druhu trestnej činnosti je možné len za účinnej a aktívnej spolupráce Polície s občianskou verejnosťou. Jedná sa o druh kriminality, ktorý občania vnímajú oveľa citlivejšie ako iné trestné činy, pretože významne zasahuje do ich súkromia, ohrozuje ich majetok a ďalšie materiálne i nemateriálne hodnoty, ktoré sú pre nich mnohokrát nenahraditeľné.

         Touto cestou žiadame občanov, aby si nenechávali v zaparkovaných vozidlách cenné veci a osobné doklady. Je taktiež potrebné upozorniť širokú verejnosť, aby sa v prípade zistenia tohto druhu trestnej činnosti poškodený nepohyboval na mieste činu, ale neodkladne kontaktoval Políciu na telefónnom čísle 158, z dôvodu možného znehodnotenia upotrebiteľných stôp.

Riaditeľ okresného riaditeľstva PZ
plk JUDr. Ján Devera

Oznamy miestneho rozhlasu

Úradné hodiny

Pondelok: 07.30 - 11.30 12.00 - 15.30
Utorok: 07.30 - 11.30 12.00 - 15.30
Streda: 07.30 - 11.30 12.00 - 17.30
Štvrtok: nestránkový deň
Piatok: 07.30 - 11.30

Fotogaléria

Kalendár

Počasie

Počítadlo návštev

TOPlist

Slovenské cintoríny